суббота, 12 ноября 2016 г.

Чемпіонат м.Тернополя з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2016р.

     Бажаю здоров'я усім хто натрапив в неті на цей допис! 
ДОБРОГО ДНЯ!!!
 І найкращого настрою!!! 
     Такого ж світлого, чистого і пухнастого, як сніг, що зараз кружляє за вікном. Кажуть, що перший сніг цього року вже дивував моїх земляків раніше. Не знаю, не бачив...Тому всіх хто вірить мені на слово-з ПЕРШИМ СНІГОМ!!!
      А тепер коротенький звіт про черговий спортивний захід на теренах Файного міста. 
09-11 листопада 2016 року в ТЗОШ №23 відбувся Чемпіонат м. Тернополя з настільного тенісу серед юнаків і дівчат. Ці змагання раніше називались "Першість міста з настільного тенісу серед учнівської молоді".
    Цьогоріч статус дещо змінився і рівень змагань, треба визнати, теж. А все тому, що діточки які чотири роки тому почали займатись в секції настільного тенісу під керівництвом тренера обласної ДЮСШ Кунинця Сергія Миколайовича...
...зміцніли і стали...юнаками та дівчатами! Шкода, що не збереглись фото того часу...Дітки ростом трошки вище тенісного стола пробували себе в поєдинках з випускниками. Тоді все виглядало навіть комічно, но вже за рік ці дівчатка і хлопці вже боролись за призи у фіналі міських змагань. У 2014 році шестикласниця ТЗОШ №21 Ліля Іваськів програла півфінальну зустріч Лілії Кітурі (ТНВК ШПЛ №2) і мало не всім залом присутні втішали заплакану дитину. Це був останній її програш на згаданих мною змаганнях. Два роки поспіль у фінальних матчах Ліля (праворуч на фото) змагається зі своєю подругою Неонілою Марчук (ТЗОШ №19),..
...ще молодшою на рік спортсменкою. 
А у юнаків фінал цьогоріч розіграли учні 8-их класів ТЗОШ №22 Кунинець Роман (на фото зліва) і ТЗОШ №19 Шандрук Мирослав (справа).
Лише третє місце дісталось минулорічному переможцю Борису Косару 
(Галицький коледж ім. В. Чорновола)
 в боротьбі з учнем ТЗОШ №20 Огінським Матвієм.
     Отже в настільного тенісу найближче майбутнє видається світлим і переконливим на просторах нашого рідного міста. Рекомендую керівникам навчальних закладів потратитись при нагоді на тенісне обладнання і залучати дітей до занять. Відразу надаю і контактний тел. тренера - 097 347 55 16 (Кунинець Сергій Миколайович). Цікавтесь, консультуйтесь, звертайтесь по допомогу. Можливо майбутній чемпіон з числа саме Ваших вихованців!!!)))

        Ну і на завершення суха статистика фінальної частини Чемпіонату у фактах, іменах, цифрах і фото:
До фіналу пробилось по шість кращих гравців серед юнаків і дівчат. Крім  вже  згаданих мною кращу половину людства представляли ще учениця ТНВК ШМЛ №15 Осіпова Анастасія (справа на фото) і учениця ТЗОШ №18 Дерев'яник Поліна (зліва) які зустрілись у грі за 3-4 місця.
       Перемогу виборола Анастасія, четверте місце дісталось Поліні. 5-те місце у студентки   Галицького коледжу Федчук Наталії, а шосте у ліцеїстки ТТЛ Веценти Ольги.
 Чемпіонство та "срібло", як я вже згадував, розіграли в очній зустрічі 
Марчук Неля та Іваськів Ліля
У юнаків 5 і 6 місця дістались Хомишину Володимиру (класична гімназія) і Козаку Юрію (ТНВК ШЛ №6 ім. Назарія Яремчука) відповідно. Про боротьбу за "бронзу" я вже розповів, а чемпіонство виборов Кунинець Роман у грі з Шандруком Миролавом

Підрахунки підсумків суддівською колегією у складі головного судді змагань Сергія Кунинця і головного секретаря Вадима Ляски, підписи у Протоколі..


...і нагородження учасників фінальних змагань.


 Фото на згадку...


...і до нових зустрічей:))
Хочу подякувати:
               - директору ТЗОШ №23 Мохоруку Степану Михайловичу за надане приміщення та створені належні умови;
               - директору обласної ДЮСШ Куземчаку Василю Павловичу за відмінні ігрові столи і суддівське обслуговування змагань;
              - представникам команд за підготовку і забезпечення участі юних спортсменів;
              -  головній суддійській колегії за організацію і проведення змагань;
              - і всім учасникам за море задоволення від напружених, цікавих, майстерних поєдинків!!!